V orientálnej atmosfére plnej relaxu, na príjemnom mieste s príjemnými pracovníčkami, vám ponúkame jedinečný zážitok z tantrickej masáže. Môžete si vybrať z množstva myseľ aj telo očarujúcich programov, ktoré sú pre vás ako stvorené. Neskúsení, ale aj náročnejší klienti – každý si vyberie zážitok, ktorý mu jednoducho zoberie dych a nebude schopný ho opísať slovami.

exoticka masaz

Programy zahŕňajú nielen samotnú masáž, ale aj príjemný oplach tela v sprche, ktorý vám pred stretnutím s pracovníčkou dodá pocit čistoty a zostrí vaše zmysly. So sprchou pred masážou zíntenzívnite zážitok z massáže na nepoznanie. Masáž samotná pozostáva z NAMASTE rituálu, o ktorom sa môžete bližšie informovať na našej stránke, z masáže olejom rukami či celým telom a nakoniec spolu s tantrou vyvrcholíte za masáže lingamu = mužských genitálií. Celý zážitok je zmyselný, dodáva pocit tajomna a rozkoše, akú ste ešte nepoznali. Všetky naše pracovníčky sú vo svojom odbore skúsenými a plnohodnotnými, očarujúcimi ženami, ktoré si stretávkami jednoducho zamilujete. Výber pracovníčky, ako aj programu je len a len na vás. Navštívte naš stránku a prehliadnite si fotky spolu s krátkou informáciou o každej z našich pracovníčok a vyberte si. Ide o vaše túžby, váš zážitok a predovšetkým váš čas, ktorý chceme využiť čo „najefektívnejšie“.

sensual

Nájdete nás na ulici Ventúrska, v Bratislave. Každý deň od 9:00 ráno až do 23:00. Zarezervovať sa môžete kedykoľvek prostredníctvom telefonátu alebo emailu, ktoré rovnako ako všetko ostatné, nájdete na našej stránke. Ak máte akékoľvek otázky ohľadne priebehu sedení, rôznych ponúkaných programov, či len chcete doladiť detaily – neváhajte a kontaktujte nás rovnako, ako by ste nás kkontaktovali, ak by ste sa pokúšali spraviť si rezerváciu. Tešíme sa na vás a dúfame, že vám doprajeme blaženú skúsenosť a vy nás za to odporučíte svojim známym rovnako ako mnohí pred vami.