Uvoľnenie mysle a súčasné zrelaxovanie telesnej schránky je možné, ak podstúpite tantrickú masáž, pri nej totiž dochádza k zjednoteniu tela a mysle človeka a zároveň k prežitiu príjemných, častokrát až vzrušujúcich chvíľ. V masážnych salónoch nájdete všetko to, čo tantra ponúka. Dievčatá v salónoch sú profesionálky, majú šikovné ruky a zákazník, ktorý sa odhodlá využiť ich služby, určite odíde spokojný. Urobia totiž tantra masáže všetko preto, aby ste mali čo najpríjemnejší zážitok z tohto rituálu, aby ste prežili slasť a rozkoš, ktorú masáž ponúka a pri ktorej aspoň na okamih zabudnete na problémy sveta, zresetujete svoju myseľ a naplno sa oddáte slastným pocitom.

Netradičné praktiky sú vzrušujúce

Tantra masáže ponúkajú salóny na Slovensku a objednať sa na masáž je možné aj prostredníctvom internetu. Tam si zarezervujete čas, najmenej však hodinu vopred, zároveň si vyberiete aj masérku, ktorá sa vám bude venovať a, samozrejme, aj typ masáže, o ktorý máte záujem. Do salóna nemajú prístup podnapití zákazníci a ani ľudia s vírusovým alebo kožných ochorením. Po príchode vás privíta vybratá masérka, ponúkne vám kávu alebo čaj, prezlečie vás do sárongu a potom už môže prísť na rad samotný rituál.

Erotická bielizeň povzbudzuje fantáziu

V miestnosti vám bude atmosféru dotvárať aj exotická vôňa a príjemná hudba, dievča sa vám bude naplno venovať a svojimi rukami či prsiami, ústami alebo celým telom, ktoré pri tom využíva, vás privedie až k orgazmu. Podľa druhu masáže, ktorý ste si vybrali, bude aj postupovať, môže to byť klasická masáž, ale aj body či double body, couple, magic či nuru alebo aj vzrušujúca masáž lingamu. Pri masáži lingamu sa bude masérka dotýkať, hladiť a stimulovať vaše intímne partie, čo je maximálne vzrušujúce, pritom prežijete neskutočnú slasť a rozkoš.

Po skončení masáže nasleduje krátky oddych a možnosť opätovne sa osprchovať a pri rozlúčke pozdravom „namaste“ vás obdarujú aj drobným darčekom ako poďakovanie za vašu dôveru.