Sklenené steny a dvere sú v interiéri jednoducho dokonalé. Nielen, že dodávajú energiu moderného dizajnu a profesionálnej atmosféry, majú aj výrazne funkčné vlastnosti.

Sklo priestor opticky zväčšuje a necháva svetlým a priestranným. Napriek tomu je však sklo na dverách a sklenených stenách bezpečné a dostatočne pevné, aby sa pri bežnom zaobchádzaní nerozbilo, alebo nepoškodilo. Jedna sa o tvrdené sklo a to sa len tak ľahko poškodiť nedá.

Architekti radi využívajú sklenené prvky a dolaďujú nimi vnútorné i vonkajšie priestranstvo budov. Rovnako pri návrhoch bytových domov, apartmánov a rodinných domov vie sklo urobiť dokonalý efekt. Sklenené dvere sú obľúbené a dajú sa veľmi pekne zakomponovať aj do kúpeľní, do obývačiek a iných miestností. Obzvlášť praktické sú aj sklenené posuvné dvere, ktoré ušetria aký taký priestor pri otváranie dverí, čo je úplne skvelé !

sklenene dvere

Dverový profil FRZ

Určite zvážte použitie sklenených dverí vo svojom novom apartmáne, byte alebo dome. Dajú sa krásne uchytiť na dverové rámy a profily rôznych druhov. Napríklad, na ktoré konkrétne dvere je vhodný dverový rám FRZ https://lmmont.sk/produkt/frz/ vám už povedia profesionáli. FRZ je profil v tvare „Z“ a je určený aj na uchytávanie sklenených dverí.

muz otvarajuci dvere

Montážna firma hneď poradí, ktoré dverové profily sú vhodné práve pre vás a vaše nové dvere. Výber povrchovej úpravy a dĺžka profilu, ktorá bude na dvere potrebná určuje následne aj jeho konečnú cenu. FRZ povrchovej úpravy strieborný elox a dĺžky 1250mm stojí 14€ bez Dph v e-shope LMmont.sk. Je to najnižšia možné cena. Povrchová úprava pre FRZ „kartáčový elox“ pre dĺžku 3000 mm stojí zase 51€ bez Dph.

Kto by nechcel krásne dvere zo skla dokonale ladiace s profilom a povrchovou úpravou skla, ktorá môže byť pieskovaním ešte viac doladená do luxusného vzhľadu interiéru. Sklenené dvere sú jednoducho IN !