Každý z nás si chce čas od času uľahčiť robotu a nechceme do toho investovať práve celý majetok, to je pochopiteľné. Preto by sme Vám radi predstavili naše plastové palety, ktoré Vám tu Vašu prácu rozhodne uľahčia, sú veľmi šikovným a spoľahlivým pomocníkom a kúpite ich u nás za rozumnú cenu. Samozrejme, plastové palety sú v konečnom dôsledku o dvakrát až trikrát drahšie ako tie drevené. Prečo je tomu tak? Predstavíme Vám niekoľko dôvodov prečo je lepšie investovať skôr do plastovej než drevenej palety. Jedným z hlavných dôvodov je práve životnosť plastových paliet. Pokiaľ sa na to pozeráme z dlhodobého hľadiska, plastové palety sú efektívnejšie tým, že Vám vydržia dlhšie ako tie drevené aj pre to, že plastové nepotrebujú žiadne špeciálne ošetrenie na rozdiel od tých drevených, ktoré môžu napadnúť škodce. Plastové palety sa taktiež ľahko skladujú, takže ich uložíte naozaj kamkoľvek bez problémov.

plastová paleta

A v neposlednom rade, naše plastové palety sú hygienické a naozaj ľahko sa čistia. Majú nízku hmotnosť, takže sú vhodné do každého odvetvia od logistiky, cez obchody, sklady, automobilové priemysly, v potravinárskom aj farmaceutickom priemysle až po leteckú prepravu. Môžete ju dokonca využiť aj na vystavovanie Vášho tovaru. Využití má skutočne neúrekom a je len na Vás ako sa rozhodnete tieto palety využiť. Naše plastové palety https://www.schoellerallibert.com/sk/products/pallets/ sú vynikajúcim doplnkom pre všetky prepravné kontajnery a boxy. Boli vyrobené v súlade s platnými normami, sú sto percentne recyklovateľné a nemusíte sa báť, že by nezvládli aj ťažké náklady. Všetky naše palety sú dostupné v troch variantách. Vyberať si môžete z variánt ako light, medium a heavy podľa Vašej potreby. Vyberať môžete tiež zo širokej ponuky rozmerov až po rozmery urobené Vám na mieru.

plastové palety

Naše palety boli vyrobené tak, aby vydržali po mnoho rokov a ďalšou veľkou výhodou je to, že nepotrebujú extra údržbu, sú robené tak aby vydržali aj extrémne teploty od -20 ° C až do +60° C. Na čistenie plastových paliet netreba používať žiadne špeciálne prostriedky. Ich údržba je naozaj jednoduchá, takže Vám úplne postačia bežné čistiace prostriedky. Ak Vás zaujala naša ponuka, budeme sa určite tešiť na Vašu objednávku. V prípade, že si nie ste stále istý, či chcete investovať do vlastnej palety alebo nemáte momentálne finančné prostriedky na kúpu, radi by sme Vám ponúkli možnosť prenájmu našich paliet. Všetky potrebné informácie ohľadom prenájmu aj ohľadom kúpi nájdete na našej stránke. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, so všetkým Vám veľmi radi pomôžeme a vždy ochotne poradíme.