O čo vlastne ide, keď začujete názov Duostar HN P? O nič iné ako o kvalitný posteľový rošt, ktorý predstavuje záruku dobrého a pokojného spánku. Vyznačuje sa množstvo pozitívnych vlastností, ktoré podporujú a priaznivo vplývajú na dobrý spánok. Takže ráno sa nemusíte budiť s bolesťami chrbta a celého tela, ale naopak v dobrej nálade a dobre naštartovaní do nového dňa a do nového rána. Pripravení na nový deň a plnenie jednotlivých úloh a povinností, vykonávanie bežných denných činností a podávanie dostatočného výkonu pri odvedenej práci. Áno, to všetko sa od nás očakáva, aj o tom je život a dnešná doba, ktorú žijeme.

pohodlie v spálni

Duostar HN P Segum je posteľový rošt pre zdravý spánok, ktorý si môžete objednať na našej internetovej stránke. Posteľový rošt, ktorý je vyklápací v oblasti nožnej časti, vám ponúka úložný priestor v oblasti celého lôžka pod roštom. Ak je vo vašej domácnosti otázka úložného priestoru na mieste, určite oceníte takúto možnosť. Posteľový rošt je možné polohovať v oblasti hlavy a nôh, vytvoriť si vami požadované pohodlie a zaručiť si dostatočný oddych. Nadvihnutie vám umožní textilný úchyt, ktorý umožňuje jednoduchú manipuláciu. Posteľový rošt je vybavený stredovým popruhom, ktorý zabezpečuje lepšiu stabilitu a pevnosť produktu. Zabraňuje zachytávaniu a hromadeniu prachu ako aj vlhkosti z matraca, čo je značným plusom pre alergikov.

posteľový rošt HN P

Duostar HN P prináša množstvo výhod, o ktorých by ste určite mali vedieť, hlavne v prípade, keď zvažujete kúpu posteľového roštu alebo postele. Produkt vám po vyplnení vašej objednávky bezpečne doručíme na vami zadanú adresu v priebehu niekoľkých pracovných dní. Potom už len zostáva uložiť sa do vašej postele a ponoriť sa do vnútorného sveta, sveta snov a relaxácie. V našej ponuke nájdete klasické rozmery, ale v prípade potreby vám vieme dodať aj posteľové rošty v atypických rozmeroch.