Neviem prečo, ale začala som sa jedného dňa cítiť u seba doma vyslovene nepohodlne. Neviem či to bolo vo mne, alebo to bolo v niečom inom, ale akosi som sa nikde nevedela usadiť a ani si ľahnúť a oddýchnuť si. Je to veľmi smiešne, ale je to tak a ja som musela rozmýšľať, prečo to tak vlastne je. Občas však dospejeme k záveru, že nie všetko má určitý dôvod. A ja som vedela, že toto je tá naozajstná podstata. Teraz už len musím myslieť na to, ako by som to mohla celé nejako vylepšiť. Čo také by som mohla kúpiť, aby to bolo lepšie? V hlave mi to začalo všetko šrotovať a vedela som, že niečo veľké je práve na ceste.

lazy bag

  • bolo mi jasné, že ak niečo chcem dosiahnuť, musím pre to aj niečo urobiť, možno aj niečo obetovať. Ale to bolo niečo, čo som bola ochotná splniť. Ešte mi však zostávalo zistiť, ako by som to vymyslela
  • pohodlie je a vždy bolo, pre mňa naozaj dôležité. Veď práve domov je miesto, kde sa máš cítiť najviac pohodlne a ak to tak nemáš, aký to má potom celé význam?
  • asi by to chcelo nejaký doplnok, ktorý dokáže všetko zachrániť, ktorý dokáže urobiť aj nemožné.

fialový vak

Keď som mala aký taký plán, prišla som na niečo, čo by mi mohlo naozaj dokonale spôsobiť pohodlie. A bol to nafukovaci vak. Je to zvláštne, pretože by som to na začiatku absolútne nečakala, no nakoniec to presne takto dopadlo. A bola som naozaj vďačná, pretože nech sa deje čokoľvek, mohla som si byť istá tým, že toto moje pohodlie priam dokonale zachráni a dokonale sa oň postará. Takže, už nemusím robiť vôbec nič. Len sa naň zvaliť a poriadne si oddýchnuť. Nebudem klamať, teraz naozaj už nič viac nepotrebujem. Okrem toho je to aj skvelý doplnok, ktorý vyzerá naozaj famózne. Prečo by ma to malo potom viac trápiť, no nie? Nakoniec vždy dostaneme presne to, čo naozaj potrebujeme, a preto je život úžasný a naozaj perfektný, aspoň myslím.