Mihalnice vedia pôsobiť ako nádherné vejáre, keď sú správne upravené. Tvar očí a celé vyžarovanie pohľadu sa zmení po aplikácii špirály. Niekedy trávime dlhé hodiny v drogériách pri jej výbere. Skoro každá nám sľubuje super dĺžku, hustotu, vytočenie rias, rôzne wau efekty. Naraziť na tú správnu nie je vôbec ľahké. A vedieť ju dobre nanášať tiež. V prípade, že si chcete uľahčiť každodenné líčenie, môžete siahnuť po umelých riasach. Úprava mihalníc je možná aj doma. V obchodoch nájdete veľa značiek umelých rias. Dôležité pre aplikáciu mihalníc v pohodlí domova ja kvalitné lepidlo. Nie každá žena je natoľko zručná, že takéto úkony dokáže. Vtedy prichádzajú na rad kozmetické salóny, ktoré ponúkajú vytvorenie perfektných 3D a dokonca až 9D rias.

řasy

Umelé mihalnice, ktoré vám spravia v salóne by vám mali vydržať pri správnom zaobchádzaní zhruba 5 týždňov. Vyzerajú naozaj krásne a dodajú pohľadu neuveriteľnú hĺbku. Pri výbere salónu by ste si však mali dávať pozor na profesionalitu. Čo sa kvality rias týka, tie 3 D sú najhrubšie a zvyšujúcim sa číslom sú tenšie a tým nezaťažujú toľko vaše prirodzené mihalnice. Siahajte po tých drahších. Aj keď sa to nezdá, ušetríte tak, lebo vydržia dlhšie. Na vytvorenie vašich vysnívaných mihalníc si musíte nájsť dostatok času. Tie najkvalitnejšie trvajú vytvoriť až tri hodiny. V prípade, že vám ich salón spraví rýchlo, môžeme vám garantovať, že nejde o profesionálov.

Čas venovaný aplikáciirias sa vám vráti v zdraví vašich prirodzených. Keďže sa lepí pinzetou jedna umelá riasa na jednu vašu prirodzenú, je to naozaj fuška. Niekedy si kozmetičky chcú uľahčiť prácu a lepia aj tri umelé na jednu prirodzenú a to zapríčiňuje jej poškodenie. Nové mihalnice vám nenarastú zo dňa na deň. Trvá to niekedy aj tri mesiace. Chodiť tri mesiace bez mihalníc by ste asi nechceli. Na výber máte niekoľko druhov rias. Ak trpíte alergiami, vyberte si hypoalergénne.

kosmetika

Riasy môžu byť aj prírodné, pochádzať zo zvieraťa, tieto sú najdrahšie. Ak chcete aby vám mihalnice dlho vydržali, nechytajte sa ich a nešúchajte si oči. Hlavne zo začiatku to bude problém, keďže si budete zvykať na ich váhu. Pri odličovaní očí s umelými riasami sú lepšie obrúsky ako vatové tampóniky. Na dovolenke pri mori si po okúpaní v slanej vode riasy umyte sladkou vodou. Tesne po aplikácii nenavštevujte saunu a nespite s hlavou zaborenou vo vankúši.