Kvalitné a bezpečné dvere pre vás

Protipožiarne dvere sú typ dverí, ktoré sa pričiňujú zabraňovaniu požiaru a jeho odolávaniu. Ak sú dvere kvalitné a certifikované, vedia zachraňovať ľudské životy. Možno prvá vaša predstava týchto dverí bude niečo veľké, mohutné a škaredé, no v skutočnosti sú dizajnovým kúskom pre každú domácnosť ktorá sa chce vyvarovať požiarom.

doors-1767562_1920

Samozrejme, že len dvere nie sú celou výbavou a preto pre vás spoločnosti ponúkajú aj sadu, ktorá obsahuje nielen protipožiarne dvere, ale aj protipožiarne okná, protipožiarne steny a na záver aj protipožiarne fasády.

Tieto dvere a aj ostatné vybavenie však nemôžete nakupovať rýchlo a bez uváženia, keďže musia byť certifikované a predajca alebo výrobca renovovaný! Preto aj odporúčame pri nákupe zohľadňovať nie len cenu ale aj značku. Načo by ste predsa kupovali zbytočné dvere ktoré vás neochránia pred požiarom a inými?

Momentálnu ponuku protipožiarnych komponentov tvoria:

  • MB-60 EI POŽIARNE STENY A DVERE DO EI-30
  • MB-78 PROTIPOŽIARNE DVERE A STENY
  • MB-78 EI ŠTRUKTURÁLNE POŽIARNE STENY
  • MB-1 18 POŽIARNE STENY EI1 20
  • MB-SR50N EI
  • MR-SR50N EI POŽIARNA ŠTRUKTURÁLNA FASÁDA

Ak sa moc v týchto veciach nevyznáš, existuje tu aj možnosť poradenstva na zadanom telefónnom čísle.

Ako je však možné že sú tieto dvere odolné ohňu a požiaru? Je to všetko preto, lebo obsahujú efektívne a bezpečnostné ohňovzdorné vložky, ktoré bránia ohňu. Rovnako je to aj u skiel, ktoré vďaka tomu že sú vyrábané veľmi kvalitnými značkami od známych výrobcov dverí nadobúdajú svoju odolnosť a takvás dokážu bezpečne, rovnako ako okná, steny a ostatné komponenty predávané touto kvalitnou a uznávanou značkou.

protipoziarne dvere

Samozrejme, ceny na stránkach sú zväčša len orientačné, pretože každé dvere sú iné, rovnako ako aj požiadavky na okná a steny.