Obývačka rozhodne patrí k najdôležitejším izbám každého príbytku. Nielenže tam trávime čas s našou rodinou, pozeráme večerné filmy či relaxujeme, je to tiež miesto, kde vítame návštevy a oslavujeme narodeniny s priateľmi. Práve preto by mala práve obývačka dokonale zariadená s kvalitným nábytkom a pohodlnou a zároveň modernou sedačkou. Ak chcete, aby všetky tieto požiadavky spĺňala práve vaša sedačka, mali by ste vyskúšať kožené sedačky.

eurosofa-novinky-venere

Asi najväčšou praktickou výhodou kožených sedačiek je určite ich údržba. Každému sa stane, že mu občas kvapne džús, víno či kečup na gauč. A čo teraz? Ak by ste vlastnili látkovú sedačku, museli by ste sa čisteniu fľakov venovať celé hodiny alebo by ste si museli zavolať na kompletné vyčistenie špecialistu. Pri kožených sa však nevpije nežiaduca tekutina do sedačky, ale stačí ju jedenkrát utrieť. Po znečistení ani stopy a to bez zbytočného drhnutia či platenia špecialistom. Okrem toho je veľkým trendom a preto do vášho bývania vnesie nadčasový a luxusný dizajn.

unnamed (3)

Ceny takýchto sedačiek sa pohybujú v priemere od 2 000 eur do 5 200 eur. Množstvo z nich ponúka aj rozklad na spanie, čo je veľmi praktická výhoda ak máte časté návštevy. Sedačky nájdete vo všetkých farbách, či už chcete žiarivú červenú na oživenie, alebo nenápadnú béžovú farbu. Takisto ponúkame rôzne veľkosti, či už chcete malú sedačku pre dvoch alebo veľkú rohovú sedačku cez polku obývačky, kde sa zmestí kľudne aj desať osôb. K väčšine sedačkám sa dá taktiež zakúpiť i opierka hlavy navyše, elektrické polohovanie chrbta a nôh, malé taburetky či vankúše. Je dôležité si vybrať tiež konkrétnu kožu, nakoľko nie každá je rovnaká. Koža sa líši svojim leskom, kvalitou či hrúbkou.

Moderné kožené sedačky sú naozaj výhodnou kúpou, ktorú neoľutujete. Budete s ňou spokojní vy, vaše návštevy a hlavne vaša rodina. Veď skúste sami!