Veľa ľudí má svoje erotické fantázie, je to vlastne prirodzené. Rozdiel je snáď v tom, že každý si v nich možno predstavujeme niečo trochu iné, niekedy dokonca dosť iné. Ide však o to, či tieto naše predstavy aj realizujeme alebo si ich naopak nechávame len vo svojej hlave. Vo viacerých prípadoch má človek partnerku či ženu a klape im to aj v intímnom živote. Rovnako ale existuje dosť prípadov, kedy sa človek vo svojom intímnom živote cíti sám, alebo v ňom sám aj v skutočnosti je a momentálne nemá nikoho, kto by túto medzeru zaplnil.

zvodná žena

A človek s touto medzerou nemusí zostať sám. V skutočnosti k tomu existuje ľahké riešenie, je tu predsa sex privát so svojimi ponukami. S inzerciou mnohých spoločníčok, čo poskytujú tie najrôznejšie služby spojené práve so sexom a erotickými technikami.

A ponúkajú naozaj čokoľvek, nielen klasiku. Hoci samozrejme ani na klasike nie je nič odpudivé, skôr naopak. To už je však len na každom zákazníkovi zvlášť, po čom túži a na ktorú z inzercií zareaguje. Teda konkrétne ktorú sex- workerku sa rozhodne kontaktovať pomocou telefónneho čísla uvedeného v jej profile.

  • To znamená, že na konkrétnu spoločníčku nemusíte natrafiť len v sex priváte, ale môžete si s ňou dohodnúť stretnutie a využiť služby eskortu.

modelka, erotika

Podľa čoho si vyberiete tú správnu?

To samozrejme záleží v prvom rade na vás a vašich vlastných preferenciách, no pri výbere sa oplatí orientovať napríklad na miesto pôsobenia sex- workerky, na jej vek, skúsenosti a tiež praktiky, ktoré poskytuje. Aby skrátka prišlo k hladkému stretnutiu a to so všetkým, čo k tomu patrí. Rovnako tak aby neprišlo k omylu, každá sex- workerka má vo svojom profile jasne uvedené, aké praktiky ovláda a do akých je ochotná s vami ísť.

  • Niektoré z nich sa napríklad špecializujú na erotickú masáž, iné naopak neváhajú skúsiť aj ľahké S/M.