Je tu aj lacnejšie riešenie nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť môže pre niekoho znamenať vlastný domov, ale niekto takisto hľadá iba rekreačný príbytok či záhradkársku chatku. V každom prípade, ceny nehnuteľnosti posledné mesiace rapídne stúpajú a preto sa viacero ľudí rozhodlo, že svoj sen o chate či dome zruší alebo minimálne posunie. Klasické murované stavby sú skutočne mnoho násobne drahšie a to kvôli združujúci materiálom a takisto vyšším cenám stavbárskych firiem či remeselníkov. Preto sa posledné roky stále viac rozširuje trend mobilných domov.

montovaný dom

Mobilný dom je možnosť zaobstarať si nehnuteľnosť po akej túžite v oveľa kratšom čase a takisto za oveľa nižšie peniaze. Práve preto sú mobilné domy také obľúbené. Ich výroba trvá iba niekoľko týždňov a výrobca vám mobilný dom privezie priamo na pozemok. Takisto ide aj o lacnejšiu možnosť zaobstarať si svoju nehnuteľnosť. Na čo všetko môžete mobilný dom využiť?

Rekreačná chata.

Práve záhradkárska chatka či víkendová nehnuteľnosť je skvelá možnosť na to, aby ste si zaobstarali mobilný dom. Takýto typ nehnuteľnosti je pre mobilný dom ako stvorený a vhodný aj na prespávanie. Mobilný dom menších rozmerov môžete umiestniť na akýkoľvek typ pozemku a získate tak priestor, kde sa môžete vyspať, uvariť si, ale aj oddýchnuť. Mobilný dom môžete mať už aj v menších rozmerov.

mobilný dom

Celoročné bývanie.

Samozrejme množstvo ľudí hľadá dom na celoročné bývanie. Aj keď mobilný dom má možnosť pripojenia na siete a má zariadenie, ktoré môžete využívať ako cez deň tak aj v noci, na celoročné bývanie je potrebných niekoľko menších úprav, čo ale samozrejme nie je nič výnimočné. Po dohode s výrobcom môžete mobilný dom používať aj ako klasický plnohodnotný domov. Máte voľný pozemok a hľadáte nehnuteľnosť, ktorú by ste si tam postavili? Pozrite si mobilné domy http://www.euro-mobilnedomy.sk/.