Množstvo rôznych vitamínov na trhu Vám môže poriadne zatočiť hlavu, kedy nebudete vedieť, ktorý je ten správny vitamín pre Vás. Samozrejme je nutné si zistiť čo najviac informácií, ktoré nám napovedia mnoho. Ponúkame Vám vitamín Beta Glucan Star https://www.nutrifit.sk/kategoria/starlife/beta-glucan-star-pre-podporu-a-stimulaciu-imunitneho-systemu-s-protinadorovym-ucinkom-starlife-60-kaps/, o ktorom sa Vám pokúsime dať nejaké informácie.

vitamínové kapsuly

Jedná sa o prípravok vhodný pre podporu imunity vo forme kapsúl. Zloženie tohto doplnku stravy je účinné pre podporu a akési zaktivovanie Vášho imunitného systému. Napomáha proti starnutiu a je veľmi vhodný na ochranu proti ožarovaniu pri RTG vyšetreniach ale aj pri ožarovaní radiačným smogom ktorý sa nachádza v blízkosti počítačov ale aj mobilných zariadení a podobne. Výrazne napomáha zrýchliť rekonvalescenciu po operácii a po prekonaní choroby. Je výrazným antioxidantom. Glukán je základnou zložkou tohto produktu a práve glukán vysoko napomáha k správnemu fungovaniu a odolnosti našich buniek. Vyživuje ich a napomáha ich obranným reakciám v našom tele. Celkový imunitný systém napomáha posilniť a zvyšuje jeho obranyschopnosť, je vhodný pri nádorových ochoreniach a pri leukémii, ochraňuje zdravé bunky, normalizuje hladinu cukru v krvi.

doplnok stravy

Je vhodný ako doplnok stravy v období chrípok ale aj pri nachladnutí samotnom, taktiež je veľmi vhodný pre ľudí s oslabenou imunitou ako je to napríklad pri starších ľuďoch, ktorý už nemajú imunitu tak vysoko odolnú, taktiež je vhodný aj pre deti, ktorých sa imunitný systém stále ešte len vyvíja. Taktiež je vhodný pri strese a nadmernému pracovnému zaťaženiu, čo v dnešnej dobe nie je žiadnou výnimkou najmä u ľudí v produktívnom veku. Navyše ako sme už spomínali, betaglukán výrazne podporuje tvorbu a odolnosť buniek a teda aj kmeňových buniek v kostnej dreni, z ktorých sa vytvárajú červené a biele krvinky. Nie je dôvod na obavy pri tomto preparáte a teda doplnku stravy, je vhodný pre každú vekovú kategóriu a Vašim bunkám len napomôže.