Aj takéto pocity u nás vyvoláva táto revolučná vecička! Možno ste trošku v napätí, možno neviete, čo máte od tohto článku očakávať, ale jedno je isté! Úplne Vás to pohltí, pretože uvidíte svet osvetlenia z inej perspektívy!

rozbitá žárovka

Kedysi to bol len nápad, dnes je to realita!

Realita na ktorú každý dlho čakal! A nielen Vy! Ale celý, celučký svet! A je to konečne tu!

Ale, aby sme nepredbiehali. Skúste si najskôr predstaviť ten pocit, keď sa vrátite po náročnom dni domov. Jediné, po čom túžite je ľahnúť si na gauč, pustiť si televízor alebo si dať výbornú večeru, či zahrať nejakú spoločenskú hru s Vašimi najbližšími, či sa len tak rozprávať. Konečne ste doma, konečne môžete svoju predstav zhmotniť a rozsvietite svetlo. A čo Vás čaká? Napoly svetlo, napoly tma. Máte vôbec chuť niečo robiť? Nechcete ísť len do postele a spať? Veď ani čítať sa nedá pri takom svetle!

A čo takto túto skutočnosť zmeniť. Odomknete si dvere, vojdete dnu, rozsvietite a očarí Vás úžasné svetlo, ktoré pripomína to prirodzené. Keby ste práve neprišli z tej tmy, možno by ste uverili, že je vonku skutočne deň. A čo pri takomto pocite? Aktivity a nápady s večerom už len idú! Máte chuť užiť si tento večer a vymyslieť niečo zábavné! Máte skvelú náladu a ste plný energie. A nielen Vy, ale aj Vaši blízki!

lustr

Či už tomu veríte, alebo nie, správne osvetlenie dokáže naozaj divy!

Dokáže zmeniť náladu lusknutím prsta. Samy dobre viete, že keď je vonku slniečko, tešíte sa ako malé dieťa, ktoré chce byť už vonku a nasávať tú energiu. Pretože by to v interiéri nemalo takto taktiež fungovať? Zamyslite https://www.facebook.com/bombacz/videos/560046257524436/ sa nad tým! Tieto vplyvy nás všetky ovplyvňujú a pohlcujú a nemali by sa stať stereotypom, na ktorý sme si už zvykli! Led žiarovky e14 dokážu zmeniť toto všetko na realitu, tak im dajte šancu a verte, že neoľutujete. Bližšie informácie nájdete na Našich webových stránkach.