Umývadlo neodteká, odtok v záchode po spláchnutí nereaguje a v dreze niečo zvláštne buble. Typické príznaky, že s odpadovým potrubím nebude niečo v úplnom poriadku. Nie je to prvýkrát, čo sa podobná vec stala, preto nepodliehate panike, hneď sa chopíte zvona a chemických prípravkov na odblokovanie potrubí a idete na vec. Niekedy je však problém až natoľko zložitý, že vlastnými silami to skrátka nejde. Ak vojdete na WC a voda so špinou je po celej miestnosti. Ak na odblokovanie odtokov žiadne laické postupy nefungujú. Práve pri takýchto situáciách poslúžia školení odborníci. Čo vy pravdepodobne asi nie ste. Zverte sa radšej do ich rúk. Ušetríte čas, energiu a zničené nervy. AB-krtkovanie je skupina šikovných inštalatérov a odborníkov na všetky upchaté rúrky. Hlavne tie odpadové. Majú v rukáve mnohé esá, ktorými vyriešia akúkoľvek zažranú špinu.

ToaletaElektromechanické čistenie odtokov a potrubí predstavuje najefektívnejší spôsob krtkovania. Dokáže vyčistiť potrubie dlhé až 25 metrov a s priemerom od 50 mm. Aby sme bližšie vysvetlili celý postup do detailov, pri elektromechanickom čistení sa používa prenosné zariadenie s elektromotorom. Do potrubia sa zavedie oceľová struna s nadstavcom podľa miery zašpinenia a druhu kanalizácie, tá rotuje a takto jednoducho odstraňuje usadeniny nalepené na potrubí, vodný kameň, mastnotu a iné neduhy, ktoré by vaša kanalizácia pre správne fungovanie nemala vôbec mať.

Kupelna

Elektromechanické čistenie je vysoko efektívne, s minimálnou inváziou do okolitého prostredia. Dá sa urobiť tak, že sa nezašpiní váš interiér alebo nie je nutné poškodzovať prístupové cesty k odtokom. Kúpeľňa ostane celá, vaša kanalizácia čistá. Pre dobro vašich potrubí nečakajte na poslednú chvíľu. Poškodenie môže byť závažné a celkovej výmene sa potom nevyhnete. Volajte non-stop elektromechanické čistenie AB-krtkovanie.