Zdravý životný štýl, ktorý zahŕňa pravidelný režim ako skoré vstávanie, produktivitu počas dňa, vyváženú stravu a tak tiež kvalitný odpočinok sa stáva čím ďalej väčším cieľom pre ľudí každej vekovej kategórie. Veľké množstvo doplnkov stravy nie sú naozaj to za čo sa vydávajú a o ich kvalite by sa dalo ľahko pochybovať. Aký doplnok stravy je však naozaj účinný a sto percentne prírodný? Pokiaľ hľadáte niečo čo skutočne funguje a uvidíte reálne výsledky, tak už by ste nemali váhať pri kúpe Matcha Tea Bio https://www.totalvital.sk/matcha. V čom je teda matcha tea taký iný a špeciálny?

zelený čaj

Pravá chuť zeleného čaju si získala mnohých milovníkov zeleného čaju, avšak pri matcha teo si túto chuť môžete vychutnať ešte viac. Vďaka čajovým lístkom, z ktorých sa vyrába pravý matcha tea je chuť a aróma čaju oveľa intenzívnejšia a chutnejšia než pri obyčajnom zelenom čaji, ktorý všetci poznáme. Matcha zelený čaj obsahuje veľa látok prospešných pre ľudské telo, sú to napríklad proteíny, vláknina alebo množstvo vitamínov. Tento zelený prášok môžete využívať ako klasický čaj, ktorý zalejete horúcou vodou ale tak tiež ho môžete využívať aj do smoothie alebo oživenie do rôznych nápojov, ktoré máte radi.

matcha tea

Cena matcha čaju je rôzna, avšak neodporúčame vždy siahať po najlacnejších variantach, môže sa Vám ľahko stať, že nezakúpite pravý bio matcha čaj a jeho výsledky nebudú tak prospešné aké pravý matcha tea sľubuje. V našom eshope zakúpite len ten najlepší matcha zelený čaj dovážaný priamo z Japonska. Zaručujeme vysokú kvalitu a maximálnu spokojnosť pre našich zákazníkov a budeme vždy radi ak sa pri kúpe matcha tea obrátite na nás aj opakovane. Všetky objednávky poctivo balíme a snažíme sa ich poslať čo najskôr, aby ste si mohli hneď začať vychutnávať svoj matcha tea.