Doslovný preklad slova catering v anglickom slovníku je dodávanie potravinárskych výrobkov. Catering spadá do oblasti gastronomie, ale pozor, nemýľte si firmy, ktoré ponúkajú túto službu s reťazcami rýchleho občerstvenia.

ovoce

Čokoľvek, kdekoľvek a kedykoľvek.
Na cateringovú spoločnosť sa môžete obrátiť vždy keď chcete zorganizovať akúkoľvek oslavu, na akomkoľvek mieste a v ktoromkoľvek čase. Či už sa jedná o svadby, oslavy výročí, alebo stretávky či väčšie party táto spoločnosť vyrieši za Vás veľa problémov. Zbaví Vás množstva povinností a stretnutí, ktoré by ste pred každou takouto udalosťou museli absolvovať. Vám tak zostane dosť času pre seba a svoju rodinu, (povedzme si to na rovinu) ušetrí Vám aj veľa nervov a Vaše noci už nebudú bezsenným vrtením sa na posteli rozmýšľajúc na čo ste ešte zabudli.

slavnost

Služby cateringových spoločností sú rozsiahle. Každá z nich svoju ponuku rozširuje.  Nájdu Vám vhodné miesto na Vašu oslavu, poradia Vám s výberom menu, zabezpečia stravu a pitie a taktiež aj vyzdobia podľa Vašich predstáv miestnosť. Môžu Vám na požiadanie zaistiť fotografa, alebo vytvoriť zábavný program. Ak sa rozhodnete robiť oslavu doma (napr. v záhrade) zaistia všetok potrebný inventár (nemusíte dokupovať sady tanierov a príborov aby ste mohli pohostiť väčšie množstvo hostí), zoženú dostatočný počet stolov, zabezpečia obsluhujúci personál a v prípade nutnosti Vám tam postavia aj stan (v prípade nepriaznivého počasia).

zahrada

A to najlepšie nakoniec… po skončení oslavy sa postarajú o všetok riad a zvyšný inventár. Pár hodín po oslave bude Vaša záhrada taká aká bola predtým.
V zahraničí nie je zriedkavosťou, že takéto spoločnosti vedia za príplatok zaistiť aj prítomnosť oslávencovho obľúbeného speváka, alebo celej hudobnej skupiny.
Spoločnosti, ktoré založili svoju existenciu na cateringových službách nájdete v každom meste. Využitím ich ponuky Vám odpadne množstvo starostí, ktoré si každá oslava vyžaduje a Vy si tak budete môcť vychutnať všetky oslavy.