Uvažujete nad oživením Vašej kancelárie, butiku, pracovne alebo domáceho interiéru?

Sklenené dvere Lmmont zmenia Váš interiér na nepoznanie. Sú elegantné, moderné až nadčasové a popritom mimoriadne funkčné. Sú vhodné takmer do každého interiéru. Veľké uplatnenie majú v administratívnych budovách, v bankách, v nákupných centrách, kde najmä predajne potrebujú zviditeľniť svoj tovar. Takisto ich viete využiť v domácnosti, na odborných pracoviskách alebo dokonca aj na letiskách.

window-3065345_640

Ponúkané sklenené dvere sú vyrobené zo špeciálneho bezpečnostného skla. Jeho hrúbka je 8-14 mm a sklo spĺňa všetky požiadavky, ktoré sú kladené na jeho kvalitu, bezpečnosť a účel použitia. Kalením sa získa špeciálna úprava skla, ktorá sa v prípade veľmi mimoriadnej situácie nerozbije na ostré hrany a nepoškodí zdravie užívateľa.

Ponuka povrchovej úpravy má veľa možností – dvere môžu byť z číreho, matného, mliečneho skla alebo môžu byť použité motívy vytvorené pieskovaním aebo kombinácia všetkých možností.. Aj grafosklo je jednou z možností, prípadne aj originálne umiestnené logo firmy na sklenených dverách. Záleží od vkusu majiteľa a účelu použitia.

Dvere nás uvádzajú do priestoru a zaslúžia si našu pozornosť. Ich vnímanie je pre majiteľa ale aj jeho klientov dôležité.

Technické riešenie sklenených dverí je buď vo forme posuvných, otváracích alebo osadenie do špeciálnej obložkovej zárubne.

Súkromie kolegov alebo Vaše viete zabezpečiť vhodnou kombináciou matných plôch, vzorov spolu s čírym sklom.

sign-1549650_640

Sklenené dvere sa oproti klasickým veľmi ľahko udržiavajú a pri špeciálnej úprave nanotechnológiou nezanechávajú odtlačky prstov. Jednoducho ich zbavíte nečistoty, prachu a do sucha vytriete.

V interiéri je dôležitá nielen funkčnosť ale aj dizajn. Sklenené dvere vytvárajú pocit vždy čistého a pritom aj útulného priestoru. Aj v kombinácii s inými materiálmi sú vždy elegantné, ľahké a o krok vpred.

Sú správnym a moderným riešením a presvedčia Vás.