Byť štíhly. To je sen skutočne veľmi https://bratislava.sme.sk/c/20730792/kamenne-namestie-zacnu-na-jar-rekonstruovat.html veľkého množstva ľudí. No napriek tomu, veľká väčšina ľudí myslí negatívne. Vždy si predstavujú len to, ako vyzerajú práve v tejto chvíli a nie to, ako by chceli naozaj reálne vyzerať. Potom sa nemôžeme čudovať tomu, keď sú na tom stále rovnako a vôbec sa neposúvajú dopredu. Je veľmi ťažké posúdiť, kedy vás vaše negatívne myslenie ovplyvňuje natoľko, že sa vám nič poriadne nedarí. No určite by ste si mali začať strážiť všetko, na čo myslíte. Ak chcete zhodiť nejaké tie kilá, prečo by ste mali myslieť na to, že teraz sa vaša váha ani zďaleka nepribližuje tomu, čo by ste chceli reálne dosiahnuť?

dieta

Pozitívne myslenie naozaj veľmi pomáha

Aj keď každému pomáha niečo iné, verte tomu, že na každého zaberajú pozitívne myšlienky. To je proste mágia, ktorá funguje, aj keď musíte vedieť, ako správne myslieť. Zhadzovanie kíl je však spojené hlavne s tvrdou prácou, ktorú musíte vykonať, keď chcete dosiahnuť želaný efekt. Bez obetavosti a sebazaprenia to jednoznačne nepôjde. Ale tým ste si určite istý, no nie? Napriek tomu, že s tým budete musieť pracovať, neznamená to, že bude niečo úplne zlé. Ale je len na vás, ako sa k takýmto veciam postavíte.

musli

Čo robiť okrem cvičenia?

Keď chcete zhodiť naozaj veľmi veľa kíl, môžete si byť istý aj tým, že samotné cvičenie vám príliš nepomôže. Áno, vaše telo bude skutočne pevné. No kilá vám začnú len pribúdať, pretože sa vaše tuky začnú meniť na svalovú hmotu, ktorá je ťažšia. Je to podobné, ako keď sú chlapi v objemovej fáze. Verte tomu, že musíte zmeniť aj stravu a nie je na škodu, keď si zaobstaráte niečo, ako je kava na chudnutie, ktorá vám pomôže v tom, aby ste nemali príliš veľkú chuť sa prejedať alebo proste jesť čokoľvek, čo vám škodí. Okrem zmeny stravy a pohybu určite potrebujete aj niečo, čo vám trochu zabráni v prejedaní.