Poskytujeme kvalitnú a spoľahlivú montáž. Sme na trhu už dlho a preto Vám poskytneme vysokokvalitné služby a najmodernejšie technológie. Kvalitná montáž zabezpečí dlhú životnosť, bezproblémovosť a spoľahlivosť klimatizácie. Na našu klimatizáciu poskytujeme 3 ročnú záruku a na niektoré až ť ročnú záruku. Pred montážou klimatizačnej jednotky označíme miesto na stene. Ak je to nutné, zakryjeme nábytok, aby sme ho uchránili pred znečistením. Potom sa stena prerazí pre prepojovacie medené potrubie. Inštaluje sa krycia lišta, alebo v prípade potreby sa prevedie zasekanie rozvodov do steny. To je zložitejší proces a sú potrebné menšie stavebné úpravy.

klimatizácia

Vnútorná jednotka sa zavesí na závesnú konzolu a pripojí sa k natiahnutým rozvodom. Pri umiestené vonkajšej jednotky existuje viac alternatív – na fasádu, na balkón, na podlahu, na rovnú strechu ale aj na šikmú strechu. V cene inštalácie je zahrnutá nie len konzola na stenu ale aj plastoví podstavec. Ďalej sa spojí vonkajšia jednotka s vnútornou. Jednotka sa napojí na prepojovacie medené potrubie a kondenzačnú hadicu. Systém sa zbaví vzduchu a aj vlhkosti pomocou vákuovej pumpy – vákuovanie. Toto trvá približne 10 až 15 minút. Napokon sa jednotka zapojí do elektrickej siete a spustí sa. Klimatizácia sa ešte odskúša.

klimatizacia

Montáž trvá približne 3 až 5 hodín. To záleží od dĺžky rozvodov chladu. Montujeme aj chladiace jednotky, ktoré neboli zakúpené u nás. Taktiež Vám ukážeme, ako svoju klimatizáciu správne používať. Dôverujte firme, ktorá Vám poskytuje kvalitnú montáž novej jednotky. Obráťte sa na našu stránku, pokiaľ zvažujete klimatizácia montáž trnava https://masterklima.sk/montaz-klimatizacii/. Montáž od nás Vás bude stáť menej peňazí. My Vám poskytneme lacnejšie a kvalitnejšie služby, ako konkurencia. Zadovážte si novú klimatizáciu čím skôr.